Forum BDS Częstochowa

Forum grupy Brudni Dzicy Spoceni

Ogłoszenie

#1 19-07-2012 17:47:05

 Thompson

Członek BDS

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 19-07-2012
Posty: 416

Stosunek do Airsoftu

- Przede wszystkim bezkonfliktowość na forum i strzelankach. Owszem krytyka czasami nie zaszkodzi, aczkolwiek umiar z kolokwializmami.

- Nie rozpowiadamy o treningach gdzie, kiedy, dlaczego bo to jest dla nas. Po co maja nam patrzeć na ręce? Treningi są nieregularne, wtedy, kiedy wszyscy mogą.

- Nie traktujmy tego jak sposób na życie tylko zabawę, bądź ćwiczenia czy szkolenia, które sprawiają ze z ASG mamy większą frajdę. Bo o to właśnie chodzi. Na pewno panuje jakaś dyscyplina na treningach, choć czas na rozmowę w gronie tez się znajdzie Jednak teraz musimy się czegoś nauczyć później będziemy cieszyć się z efektów.

- Nie podajemy nikomu żadnych haseł do forum nawet kolega czy koleżanka nawet mamie… jak ktoś chce zobaczyć, a uważasz ze można mu pokazać wejdź na swoje konto i pokaż, a następnie zamknij forum.

- Jeżeli ktoś krzyczy, iż dostałeś, zejdź i nic nie mów. A jeżeli potrzebujesz cos powiedzieć to nie wyzywając tylko ironicznie. Ironia miarą ludzi inteligentnych wiec jest dozwolony. Powraca sprawa konfliktów... w ogóle to nam niepotrzebne.

- Staramy się trzymać razem, ale nie odrzucajcie nikogo z nowych czy z poza CSA i szanujmy ich, każdy kiedyś zaczynał… Może wyda się wam to dziwne, ale nawet JA. (dżołk).

- Każdego obowiązuje wiedza praktycznie taka sama. Nie posiadamy żadnych RTO czy osób o innych funkcjach, aby musiały umieć cos nad bądź poniżej poziomu.

- Co do munduru czy oporządzenia to jeżeli nie czujecie żadnej chęci aby zmieniać na nasz zestaw który ma większość (i dążymy do tego) to nikogo nie zmuszamy. Szpej to indywidualna sprawa my po prostu wskazujemy drogę jak pan.

- BDS został stworzony nie głownie dla nas jako założycieli, tylko dla ludzi przebywających w tej ekipie. Wszelkie działanie jakie są robione, są robione w kierunku ludzi i tak jak oni by chcieli, aby to wyglądało, a nie tak jak PAN BÓG nakazał.

- Jeżeli chcecie się czegoś nauczyć czego nie pokazywaliśmy. Niema problemu po prostu powiedzieć. My się z Mozzem pobawimy i dowiemy dużo na dany temat :). Albo już będziemy cos o tym wiedzieli np może chcecie robić pułapki z prawdziwych granatów :D?. Wasze zdanie naprawdę się liczy.


by Pszemol

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bdsczestochowa.pun.pl zhpgizycko noclegi Gdynia forum fishingsuperstars